Mach & Krovina

Mach & Krovina – Barbora Machovičová a Adam Krovina – je dizajnérske štúdio, v ktorom sa venujeme tvorbe vlastných produktov. Prichádzame s riešeniami pre „tradičné“ doplnky do interiéru. Špecializujeme sa najmä na originálne LED svietidlá

Impulzom pre spoločnú tvorbu bol príchod CNC frézy v roku 2018. Má asi 400 kilogramov a 150 centimetrov. Moc toho nenakecá, ale poslúcha na každý riadok G-kódu. Do našich víkendov priniesla veľa hluku a tvorivej slobody zároveň. V Mach & Krovina hľadáme dokonalosť v jednoduchosti. Obyčajne nájdeme nejaký objekt ukrytý v kuse dreva. 

Všetky produkty navrhujeme a vyrábame my sami. Kladieme dôraz na kvalitu a dôsledné remeselné spracovanie. Sme tu pre vás, ktorí ľúbite slovenský dizajn, pre jednotlivcov, kaviarne, obchody. Pre každého, komu lahodí pohľad na pekne opracované drevo.

Radi s vami podiskutujeme aj o riešeniach na mieru, ktoré si môžete zavesiť na stenu, položiť na poličku alebo sa nimi len tak kochať.

mach-and-krovina-o-nas

BARBORA aka Mach

Od „výšky“ sa vŕta v digitále a snaží sa o to, aby sa v ňom ľudia cítili dobre. Značnú časť života trávila behaním po atletickej dráhe a verí, že sa k tomu na staré kolená vráti. Keď zrovna nebrúsi lampy, svoj čas rada trávi v rodnom meste, kúpaním sa vo Váhu a bicyklovaním, ako to vedia len Piešťanci. Pookreje pri Nickovi Caveovi, v Paríži a s Krovinom.

ADAM aka Krovina

Absolvent fakulty elektrotechniky a informatiky a strojníckej fakulty. V desiatich rokoch postavil svoju prvú meteorologickú stanicu, do sveta vypustil zopár stratosférických balónov a dnes navrhuje špičkové 3D kamery. Rád si vypočuje Modré Hory a Bonobo, posedí pri dobrej kávičke, najradšej sa rozpráva o súčiastkách. A fréze.

Updating…
  • Žiadne produkty v košíku.